Nieuwe Jill Mansell

Romans

Op de bank met een kop thee. In de trein onderweg naar huis. In de zomer op het strand. Al jaren biedt Luitingh-Sijthoff de allerbeste romans voor elk moment van het jaar.

Nieuws:


 

Sorteer de boeken op
  • ISBN 9789024571499
    Roman over het leven en werk van Jeroen Bosch
    € 19,99
  • omnibus

    ISBN 9789021017693
    Deze winter omnibus van Danielle Steel bevat de boeken: Tweede kans, Spoorloos verdwenen en Puur geluk. Tweede kans Fiona Monaghan is hoofdredacteur van een groot modetijdschrift in New York. Ze leidt een zeer hectisch leven en een huwelijk is nooit een optie geweest. Als ze toch de liefde vindt, ontstaan er al snel onvoorziene problemen. Maar in het leven is het nooit te laat om een tweede kans te krijgen. Spoorloos verdwenen Op het eerste gezicht leidt Marielle een gelukkig...
    € 12,50
  • ISBN 9789024569731
    Een liefdesverhaal dat niemand onberoerd laat: voor de lezers van Jojo Moyes en David Nicholls.
    € 19,99
  • de immigrantenfamilie overleeft dankzij een raspaard

    ISBN 9789024567485
    De nieuwe roman van Danielle Steel: een prachtige familiekroniek van een adellijke vluchteling en een circuspaard. Pegasus ligt vanaf november in de boekwinkels.
    € 19,99
  • ISBN 9789021017433
    De bestseller Het Rosie Effect nu voor € 10,-.
    € 10,00
  • the fountainhead

    ISBN 9789021016689
    'Toen ik de roman voor het eerst las, werd ik gegrepen door de personages, stuk voor stuk mensen van vlees en bloed en tegelijkertijd larger than life. [...] Het is een meeslepende, verslavende roman die erom schreeuwde op toneel te worden gezet.' Ivo van Hove, regisseur bij Toneelgroep Amsterdam
    'Met deze roman geeft Rand je een mentaal wapen om door de jungle van het opportunisme te kappen.' Adelheid Roosen
    'Een absolute aanrader. Geschreven in 1943, maar nog steeds...
    € 19,99
  • ISBN 9789021016368
    Ruim 20.000 exemplaren verkocht: nu voor slechts € 10,-
    € 10,00
  • een moeder en dochter overwinnen samen hun problemen

    ISBN 9789024566679
    Het leven van tv-ster Blaise verandert totaal als haar blinde dochter vanwege een ernstige ziekte weer thuis komt wonen. En dat is nog maar het begin van een reeks problemen. Kan Blaise er nog bovenop komen?
    € 19,99
  • drie stellen. eén droom

    ISBN 9789021016474
    Drie stellen hebben dezelfde droom: kinderen krijgen
    Diana en Andy Douglas willen niets liever dan een gezin stichten. Maar Diana blijkt niet zo gemakkelijk zwanger te worden... Barbie en Charlie Winwood zijn tegenpolen. Barbie twijfelt of ze moeder wil worden, terwijl Charlie droomt van een groot gezin... Pilar en Brad Coleman zijn echte workaholics. Pilar hoopt nog moeder te kunnen worden op haar tweeënveertigste...

    Danielle Steel heeft van haar 90 romans rond...
    € 12,50
  • echte liefde is meer waard dan alle roem en rijkdom samen

    ISBN 9789021016481
    Voor Crystal Wyatt, opgegroeid in een dorpje in een afgelegen dal, lijkt Hollywood onbereikbaar. In haar omgeving beweegt Crystals gouden stem de omstanders tot tranen. Daarom zet ze alles op alles om haar droom te verwezenlijken.
    Voor Spencer Hill is Crystal zijn grote liefde, maar hij moet kiezen tussen zijn hoofd en zijn hart, en hij trouwt met iemand anders. Jaren later ontmoeten ze elkaar weer...

    Danielle Steel heeft van haar 90 romans rond de 800 miljoen exemplaren...
    € 12,50
  • Christianna houdt haar afkomst strikt geheim

    ISBN 9789021016443
    Christianna is een moderne jonge vrouw zoals vele andere. Het enige verschil is dat zij prinses van een klein land is. Haar toekomst lijkt uitgestippeld, maar zij wil iets anders: de vrijheid om armoede te bestrijden. Ze vertrekt naar Afrika. Het kamp waar zij verblijft wordt echter aangevallen, en Christianna's verlangen naar vrijheid neemt een gevaarlijke wending. In één schokkend moment verandert haar leven totaal.

    Danielle Steel heeft van haar 90 romans rond de 750 miljoen...
    € 12,50
  • ISBN 9789021016450
    Tijdens een sneeuwstorm strandt architect Charlie Waterston in een dorpje in Massachusetts. Daar wordt hem een prachtig oud kasteeltje te huur aangeboden. Vanaf het moment dat Charlie het huis binnenstapt, weet hij zeker dat hij wil blijven. Hij voelt de aanwezigheid van Sarah, de vroegere bewoonster, en beseft dat zij hem iets te vertellen heeft. Iets wat bepalend kan zijn voor zijn geluk...




    Danielle Steel heeft van haar 90 romans rond de 750 miljoen exemplaren...
    € 12,50
 
<<