Nieuwe Jill Mansell

Romans

Op de bank met een kop thee. In de trein onderweg naar huis. In de zomer op het strand. Al jaren biedt Luitingh-Sijthoff de allerbeste romans voor elk moment van het jaar.

Nieuws:


 

Sorteer de boeken op
  • ISBN 9789024579167
    Voor veel mensen zijn de feestdagen niet warm en sfeervol: ze hebben onlangs iemand verloren, een persoonlijk drama meegemaakt of ze zijn eenzaam. Zij zitten niet te wachten op een kaartje met ‘prettige feestdagen’. Om die reden bedacht Martin Gijzemijter ‘troostkerstkaarten’: kaarten die je stuurt naar iemand die niets te vieren heeft, maar die je toch niet wilt overslaan. Zijn mooiste Troostgedachten zijn nu samengebracht in een bundel.
    € 9,99
  • (omdat ik je mis)

    ISBN 9789024577507
    De roman Miss You (Omdat ik je mis) van Kate Eberlen is een verhaal over een onvergetelijke liefde. Een ontroerende, betoverende roman die je recht in het hart raakt. Een aanrader voor liefhebbers van David Nicholls en Jojo Moyes. 
    € 10,00
  • ISBN 9789024576869
    Victoria van Daisy Goodwin is een verrukkelijke historische roman, gebaseerd op de eigen dagboeken van koningin Victoria. Ook de recente BBC tv-serie Victoria, haar jonge jaren is bedacht en geschreven door Daisy Goodwin. 
    € 19,99
  • een avontuurlijke Vikingroman over een broer en een zus

    ISBN 9789024577156
    De legende van Swanhilde van Linnea Hartsuyker is een hartverscheurende Vikinglegende over Ragnvald en Swanhilde, broer en zus. 
    € 24,99
  • ISBN 9789021021720
    Na de noodlottige watersnoodramp gaat Sara op zoek naar haar echte moeder ’s-Gravendeel, 1953. Sara Groeneveld overleeft als door een wonder de watersnoodramp. Haar moeder is echter voor haar ogen meegesleurd door het kolkende water. Sara wordt met haar dochtertje Ellie ondergebracht in de Ahoy-hal in Rotterdam, samen met vele andere vluchtelingen. Hier sluit ze vriendschap met de stuurse verpleegster Catharina uit Dordrecht. Vlak voor de noodlottige nacht heeft Sara een houtskooltekening...
    € 19,99
  • ISBN 9789024572526
    Tussen de sterren van Katie Khan is een spannend en ontroerend liefdesverhaal met een compleet onverwacht slot. Genoten van de film Gravity of van de boeken van John Green? Dan is dit een aanrader voor jou.
    € 18,99
  • ISBN 9789024577491
    Lang leve de liefde van Jill Mansell is een heerlijk romantisch verhaal vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.  Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde. Die dag ontmoet...
    € 10,00
  • ISBN 9789024576593
    De lange dagen van Castellamare van Catherine Banner is een prachtige familieroman die zich afspeelt in Italië. Een aanrader voor wie houdt van de romans van Isabel Allende en van Schitterende ruïnes. 
    € 19,99
  • ISBN 9789024575596
    Het huis met de judasboom van Laura McVeigh is een aangrijpende anti-oorlogsroman over een jong meisje op de vlucht voor de taliban. Voor liefhebbers van De vliegeraar en De zoon van de verhalenverteller.  Samar is vijftien jaar. Samar is Afghaans. En Samar is vluchteling. Samen met haar familie is ze op de vlucht voor de taliban die haar thuisland teisteren met radicale ideeën. Nu zitten ze in Rusland in een trein,...
    € 21,50
  • ISBN 9789024578252
    Helemaal het einde van Lisette Jonkman is een humoristische feelgoodroman over een popzangeres die terugkeert naar haar familie op het platteland. 
    € 18,99
  • ISBN 9789024576210
    Heelmeester van Marcel Vaarmeijer is een hilarische en ontroerende roman over een tragikomisch doktersgezin, met littekens uit de oorlog, en met geheimen. Voor alle fans van Graeme Simsion, Fredrik Backman en Hendrik Groen. 
    € 19,99
  • ISBN 9789024576715
    Magie is het honderdste boek van Danielle Steel. 
    € 18,99
 
<<