Nieuwe Jill Mansell

Romans

Op de bank met een kop thee. In de trein onderweg naar huis. In de zomer op het strand. Al jaren biedt Luitingh-Sijthoff de allerbeste romans voor elk moment van het jaar.

Nieuws:


 

Sorteer de boeken op
  • ISBN 9789024576319
    De schipper van Devin Murphy speelt zich af in Noord-Nederland tijdens de Tweede Wereldoorlog. Het is een rauw, gevoelig verhaal over een eenzame jongen in gewetensconflict: hoort hij bij zijn vaders NSB, of bij het verzet? Een aangrijpende, avontuurlijke roman voor de lezers van Anthony Doerr. 
    € 19,99
  • Als je elkaars eenzaamheid herkent

    ISBN 9789024578405
    De prachtige roman Vriendschap van de internationale bestsellerauteur Danielle Steel gaat over de vriendschap tussen een gevoelige vrouw en een straatjongen.
    € 19,99
  • ISBN 9789024577378
    De erfgenamen van Ildefonso Falcones is het majestueuze vervolg op de bestseller De kathedraal van de zee, maar is volledig los daarvan te lezen. Vrijheid en de ongewisse strijd om het bestaan zijn de hoofdthema’s in dit boek. 
    € 27,50
  • de mooiste gedichten over verlies, rouw, kracht en liefde

    ISBN 9789024579167
    Voor veel mensen zijn de feestdagen niet warm en sfeervol: ze hebben onlangs iemand verloren, een persoonlijk drama meegemaakt of ze zijn eenzaam. Zij zitten niet te wachten op een kaartje met ‘prettige feestdagen’. Om die reden bedacht Martin Gijzemijter ‘troostkerstkaarten’: kaarten die je stuurt naar iemand die niets te vieren heeft, maar die je toch niet wilt overslaan. Zijn mooiste Troostgedachten zijn nu samengebracht in een bundel.
    € 9,99
  • ISBN 9789024579181
    Twee voor de prijs van een! In deze feelgoodomnibus van Jill Mansell vind je de boeken Geluk in het spel en Huisje boompje feestje. Twee onweerstaanbare feelgoodromans vol humor en romantiek. 
    € 12,50
  • ISBN 9789021020891
    In de bestseller De kathedraal van de zee van Ildefonso Falcones groeit de jonge Arnau op binnen de stadsmuren van het opbloeiende Barcelona van de veertiende eeuw. Samen met zijn beste vriend Joan werkt hij mee aan de bouw van de kathedraal Santa Maria del Mar. In de loop der jaren gaat het Arnau voor de wind: hij overleeft honger, oorlog en zelfs de zwarte dood. Maar dan belandt hij door verraad in de kerkers van de Inquisitie. Wat is zijn vroegere vriendschap met Joan nog waard? ‘De...
    € 12,50
  • ISBN 9789024579341
    Een omnibus met twee prachtige winterse verhalen van Steel: De weg van het hart en Tot in lengte van dagen
    € 12,50
  • ISBN 9789024574292
    Broers, vijanden van Sabri Louatah is het ongekend spannende tweede deel in de Franse romanserie De wilden. Was deel 1 al een achtbaan, deel 2 is helemaal verslavend!
    € 21,99
  • (omdat ik je mis)

    ISBN 9789024577507
    De roman Miss You (Omdat ik je mis) van Kate Eberlen is een verhaal over een onvergetelijke liefde. Een ontroerende, betoverende roman die je recht in het hart raakt. Een aanrader voor liefhebbers van David Nicholls en Jojo Moyes. 
    € 10,00
  • ISBN 9789024576869
    Victoria van Daisy Goodwin is een verrukkelijke historische roman, gebaseerd op de eigen dagboeken van koningin Victoria. Ook de recente BBC tv-serie Victoria, haar jonge jaren is bedacht en geschreven door Daisy Goodwin. 
    € 19,99
  • ISBN 9789024578696
    Met Een Erfenis van Spionnen grijpt meesterverteller John le Carré terug op zijn meest geliefde personage George Smiley en zijn bestsellers Spion aan de Muur en Edelman, Bedelman, Schutter, Spion. 
    € 22,99
  • een avontuurlijke Vikingroman over een broer en een zus

    ISBN 9789024577156
    De legende van Swanhilde van Linnea Hartsuyker is een hartverscheurende Vikinglegende over Ragnvald en Swanhilde, broer en zus. 
    € 24,99
 
<<