Shtum

Jem Lester

de belangrijkste dingen zijn het moeilijkst om te zeggen

Hartverscheurend boek over familie, liefde en licht op de donkerste dagen

Shtum is de aangrijpende debuutroman van Jem Lester over familie, autisme en de Tweede Wereldoorlog. Een aanrader voor liefhebbers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer.

Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige zoon, Jonah, heeft nog nooit een woord gezegd. Dus wanneer Ben en Jonah noodgedwongen moeten intrekken bij Bens bejaarde vader, worden drie generaties mannen - een die niet kan praten, twee die niet willen - tot elkaar veroordeeld. Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, zijn zoon en het verleden van zijn vader.

'Grappig en hartverscheurend. Fans van Het Rosie Project en De schok van de val zullen dit boek omarmen.' The Independent

'Een duisterder, droeviger versie van Het wonderbaarlijke voorval met de hond in de nacht, maar net zo ontroerend.' The Observer

€ 19,99 Paperback / softback Op voorraad
  •   

Quotes

‘Lester schreef zijn boek recht uit het hart en dat is wat dit boek bijzonder maakt. ’ - Cleeft

Shtum is een verhaal vol verdriet, liefde, wanhoop, pijn, schaamte, depressie en vreugde. ’ - Hebban.nl

‘ Na het lezen van dit boek ben je even van de wereld, wil je even iets stils doen om het verhaal op je in te laten werken. Het heeft impact en het ontroert je. Kortom, het is een prachtig debuut. Vooral lezen! ’ - Leestafel.nl

ISBN
9789024573783
Pagina's
265
Gepubliceerd
16-11-2016
Genre
Vertaalde literaire roman, novelle
Leesfragment